Witaj na stronie Text-Service - biura tłumaczeń w Łodzi.

 

POZNAJ NASZE

MOCNE STRONY

Najwyższy poziom świadczonych usług oraz ciągle dążenie do rozszerzania oferty i dostosowania jej do aktualnych potrzeb Klientów umożliwiły nam zajęcie dominujacej pozycji na rynku tłumaczeń w Łodzi, oraz pozyskania wielu Stałych Klientów.

W Text-Service dążymy do zapewnienia pełnego zadowolenia Klientów oraz Partnerów, wiedząc że jest to jedyny sposób na zdobycie ich zaufania na przyszłość. Starając się sprostać oczekiwaniom Klientów rozwijamy nasz zakres działania, aby dostosować się do ich potrzeb.Profesjonalizm i elastyczność

Dzięki położeniu nacisku na profesjonalizm i elastyczne dopasowanie oferty do potrzeb Klienta możemy pochwalić się bogatym gronem firm, z którymi stale współpracujemy.

Przejrzyste zasady współpracy

Na każdym poziomie współpracy gwarantujemy fachowość, rzetelność, terminowość oraz jasne i dogodne warunki współpracy oraz możliwość negocjacji cen przy większych zleceniach.

Wykwalifikowani specjaliści

Zespół naszych tłumaczy składa się z około 120 specjalistów z różnych dziedzin. Wszyscy nasi tłumacze posiadają co najmniej pięcioletnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń.

Ponad 22 lata w branży

Nasza firma została założona w 1962 r. i działała w branży produkcyjnej. Od 1992 r. oferujemy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych oraz obsługę konferencji.

Text-Service to

Biuro tłumaczeń w Łodzi, które świadczy usługi tłumaczeń ustnych i pisemnych z ponad 40 języków świata. Biuro prowadzi także kursy językowe w Łodzi współpracując przy tym z najlepszymi lektorami.
Text-Service organizuje  konferencje językowe oraz prowadzi szkolenia - także na zamówienie.

Dane firmy

TEXT-SERVICE SP.J.

Biuro tłumaczeń:
ul. Limanowskiego 121
91-334 Łódź

e-mail:
biuro@textservice.pl

Kontakt

Telefony:
42 632 55 02
42 632 50 46
42 633 67 21
42 632 20 45

Numery faksów:
42 632 50 46
42 633  67 21