KURSY JĘZYKOWE

Proponujemy Państwu możliwość wykorzystania naszego doświadczenia w dziedzinie języków obcych dając Państwu bogatą ofertę kursów językowych.
Prowadząc od ponad dziesięciu lat biuro tłumaczy nawiązaliśmy współpracę z wysokiej klasy lektorami – pracownikami wyższych uczelni – posiadającymi odpowiednie wykształcenie i doświadczenie, aby efektywnie przekazywać umiejętności językowe na różnych poziomach zaawansowania.
Organizujemy kursy językowe na zlecenie firm i instytucji. Programy kursów ustalane są indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb poszczególnych zleceniodawców. Tego typu kursy “szyte na miarę” zapewniają znacznie większą efektywność niż tradycyjne zajęcia w otwartej formule. Lektorzy mają możliwość przygotowania najbardziej odpowiedniego programu zajęć dla wybranej wielkości grupy i z konkretnymi umiejętnościami językowymi, które uczestnicy kursu powinni zdobyć.

 

Nasza oferta zawiera zajęcia z następujących języków:

  • angielski
  • niemiecki
  • francuski
  • rosyjski
  • hiszpański
  • włoski

Zajęcia odbywają się w nowoczesnej sali szkoleniowej przy ul. Narutowicza 4 lub w siedzibie Klienta.

Text-Service to

Biuro tłumaczeń w Łodzi, które świadczy usługi tłumaczeń ustnych i pisemnych z ponad 40 języków świata. Biuro prowadzi także kursy językowe w Łodzi współpracując przy tym z najlepszymi lektorami.
Text-Service organizuje  konferencje językowe oraz prowadzi szkolenia - także na zamówienie.

Dane firmy

TEXT-SERVICE SP.J.

Biuro tłumaczeń:
ul. Limanowskiego 121
91-334 Łódź

e-mail:
biuro@textservice.pl

Kontakt

Telefony:
42 632 55 02
42 632 50 46
42 633 67 21
42 632 20 45

Numery faksów:
42 632 50 46
42 633  67 21