SPRAWDŹ

Kim jesteśmy

Firma Text-Service chciałaby zaoferować Państwu najwyższej klasy usługi w zakresie tłumaczeń, szkoleń oraz organizacji i obsługi konferencji.
Nasza firma została założona w 1962 r. i działała w branży produkcyjnej. Od 1992 r. oferujemy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych oraz obsługę konferencji, a od 1998 r. prowadzimy szkolenia specjalistyczne oraz kursy językowe.

DOWIEDZ SIĘ

co robimy

W Text-Service dążymy do zapewnienia pełnego zadowolenia Klientów oraz Partnerów, wiedząc że jest to jedyny sposób na zdobycie ich zaufania na przyszłość. Dlatego też poprzez rozwój i wykorzystanie profesjonalnej wiedzy i praktyki osób działających na rzecz firmy nieustannie podnosimy jakość naszych usług i efektywność działań. Starając się sprostać oczekiwaniom Klientów rozwijamy nasz zakres działania, aby dostosować się do ich potrzeb.

 

DLACZEGO

WŁAŚNIE MY?

Najwyższy poziom świadczonych usług oraz ciągle dążenie do rozszerzania oferty i dostosowania jej do aktualnych potrzeb Klientów umożliwiły nam zajęcie dominujacej pozycji na rynku tłumaczeń w Łodzi, oraz pozyskania wielu Stałych Klientów.

Niezwykle istotne są dla nas opinie i sugestie odbiorców. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i uwagi, jakie zechcieliby Państwo wysłać na nasz adres poprzez Kontakt.

 

NASI

TŁUMACZE

Zespół naszych tłumaczy składa się z około 120 specjalistów z różnych dziedzin.
To absolwenci filologii językowych, lingwistyki stosowanej, uczelni krajowych i zagranicznych. Swoje kwalifikacje poszerzali jako pracownicy wyższych uczelni, instytutów naukowych, prestiżowych firm zarówno w kraju jak i za granicą.
Wszyscy nasi tłumacze posiadają co najmniej pięcioletnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń. Są członkami Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich, Naczelnej Organizacji Technicznej, Towarzystwa Tłumaczy Sądowych i Ekonomicznych (TEPIS).

Wiemy, że najważniejsza dla naszych Klientów jest merytoryczna poprawność tłumaczenia, dlatego też warunkiem powierzenia tłumaczowi tekstu jest praktyczna znajomość specyfiki języka z danej dziedziny. Współpracujemy także z ekspertami z wielu dziedzin w celu konsultacji i weryfikacji tłumaczeń. Wśród nich są prawnicy, ekonomiści, bankowcy, lekarze, informatycy. Do naszego grona należą również native speakers O jakości naszych usług świadczą wystawione nam referencje.

Text-Service to

Biuro tłumaczeń w Łodzi, które świadczy usługi tłumaczeń ustnych i pisemnych z ponad 40 języków świata. Biuro prowadzi także kursy językowe w Łodzi współpracując przy tym z najlepszymi lektorami.
Text-Service organizuje  konferencje językowe oraz prowadzi szkolenia - także na zamówienie.

Dane firmy

TEXT-SERVICE SP.J.

Biuro tłumaczeń:
ul. Limanowskiego 121
91-334 Łódź

e-mail:
biuro@textservice.pl

Kontakt

Telefony:
42 632 55 02
42 632 50 46
42 633 67 21
42 632 20 45

Numery faksów:
42 632 50 46
42 633  67 21